Firmamız Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türkiye de ki ilk E-İMZA (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı) firması E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. çözüm ortağı olan E-Bilisimtech Bilişim Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetleri firması bünyesinde Antalya satış ofisi olarak 2018 yılında faaliyete başlamıştır. E-imza ve buna bağlı yazılımlar üzerinden hizmet vermektedir. 

E-İmza ihtiyaçlarınız en kısa sürede firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Firmamız TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında Kayıt Otoritesi Hizmet Belgesi’ne ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olup, E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. ile yapılan iş ortaklığı anlaşması sayesinde yerinde kimlik doğrulama ve kurulum hizmetlerini vermekle birlikte satış, pazarlama ve destek hizmetini de sunmaktadır. 

Ayrıca, 2016 yılında BTK’ dan KEP sistemi işletme yetkisi almaya hak kazanmış ilk Kurumsal Yazılım şirketi olan Mikro Yazılımevi A.Ş. ile yapmış olduğumuz İş Ortaklığı sayesinde Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetini de vermekteyiz.

Paylaş