E-imza başvurusu nasıl yapılır ?

E-imzanıza 3 farklı yöntem ile sahip olabilirsiniz :

https://www.e-imzaonline.com/e-imza-satin-al/ linkini tıklayarak almak istediğiniz ürün seçilir.
- Satın alınmak istenen e-imza paketine ait ödeme yapılır.
- Sitemizde bulunan Online başvuru formu doldurulur ve formda belirtilen adrese e-imza paketi uzman personelimiz tarafından başvuru sahibine ulaştırılır. Yada en yakın başvuru noktamızdan teslim alınır.  

1- Başvuru merkezlerimizden https://www.e-imzaonline.com/basvuru-noktalari ) kimlik tespit işlemleriniz yapıldıktan Sadece 15 Dakika içinde e-imzanızı teslim alabilirsiniz. Bilgisayarınıza ücretsiz olarak uzaktan yardım metoduyla kurulum desteği verilmektedir. 

2- Adreste Kimlik Kontrolü ve Kurulum Hizmeti tercih edildiyse, Notere gitmenize gerek kalmadan 81 ilde uzman personelimiz tarafından randevu alınarak kararlaştırılan gün ve saatte sizi adresinizde ziyaret ederek kimlik kontrolünüzü yapar ve e-imzanızın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirir. Bu hizmet dâhilinde e-imza hangi projede kullanılacak ise sisteme giriş aşamasında destek sağlanılabilir. 

3- Noter Huzurunda İmzalanacak NES Kullanıcı Taahhütnamesi ve diğer evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra, Nitelikli Elektronik Sertifikanız hazırlanarak kargo ile alıcıya gönderilir. 

E-imza yenilemesi nasıl yapılır ?

- 08502550436 yada 05442580436  iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da başvuru merkezlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
- E-imzanızın kullanım süresi bittikten sonra yenileme yapmak isterseniz, yeniden kimlik doğrulama yaptırmanız ve evrak beyan etmeniz gerekmektedir. 

Paylaş